RYCHLÁ NAVIGACE: Úvodní stránka Šipka Město
Aktuality
Vyhledávání: Hledat i v archivu

Nalezeno: 36 záznamů. Zobrazeno: 31 - 36    Stránka:  1  2  3  4

KVĚ
5
Náhled obrázku

Školáci zamířili na městský úřad

Ikona lupy

Co jsou to matriční knihy? Kde probíhají svatební obřady? Kde zasedají zastupitelé města? Kde se uchovávají městské kroniky? Na tyto otázky a řadu dalších už znají odpovědi žáci ZŠ Kaštanová, kteří si přišli v rámci výuky prohlédnout prostory městského úřadu. Děti si se zájmem prohlédly obřadní síň, dověděly se zajímavosti o matričních knihách, nahlédly do zrekonstruované velké zasedací síně a mohly se i krátce ponořit do historie města a zalistovat starými kronikami. Na závěr prohlídky nemohly vynechat ani kanceláře vedení města. Své zážitky z návštěvy úřadu děti zvěčnily v textech, které si můžete přečíst v příloze.

Mgr. Šárka Szlaurová - 5.5.2017
Přílohy:    Ikona - stáhnout soubor Ikona zastupující obrázek Ikona zastupující obrázek Ikona zastupující obrázek Ikona zastupující obrázek Ikona zastupující obrázek
KVĚ
2

Třinec bude hostit mistrovství republiky žen a mužů v atletice

Ikona lupy
/ rozbalit / skrýt zbytek /

Významný sportovní svátek zažije v červnu naše město. Třinec se totiž stane od 9. do 11. června dějištěm mistrovství České republiky mužů a žen v atletice, které je považováno za domácí vrchol atletické sezóny. Stane se tak navíc u příležitosti 120. výročí trvání české atletiky. Mezi startujícími atlety by v Třinci neměly chybět takové hvězdy, jakými jsou světová rekordmanka Barbora Špotáková, mistři světa Pavel Maslák, Vítězslav Veselý, Zuzana Hejnová a další.

Mgr. Šárka Szlaurová - 2.5.2017
BŘE
21

Provoz mateřských škol v Třinci během letních prázdnin 2017

Ikona lupy

Provoz mateřských škol zřizovaných městem Třinec o hlavních prázdninách 2017 naleznete v příloze.

Mgr. Šárka Szlaurová - 21.3.2017
Přílohy:    Ikona - stáhnout soubor Ikona - stáhnout soubor
ÚNO
27

Příjem přihlášek na Univerzitu třetího věku ukončen

Ikona lupy

Dovolujeme si informovat zájemce o studium Univerzity třetího věku, že jsme pro velký zájem už museli ukončit příjem přihlášek. Kapacita sálu je již naplněna. Děkujeme za pochopení.

Iveta Stoszková - 27.2.2017
LED
18

Přeprava nebezpečných odpadů

Ikona lupy
/ rozbalit / skrýt zbytek /

Od 1. ledna 2017 vzniká dle zákona o odpadech povinnost elektronického ohlašování přepravy nebezpečných odpadů přes Integrovaný systém plnění ohlašovacích povinností (ISPOP). Končí tak ohlašování přepravy v listinné podobě na obecní úřady s rozšířenou působností.

Mgr. Šárka Szlaurová - 18.1.2017
ČVN
1

Organizace školního roku 2016/2017

Ikona lupy

V příloze naleznete přehled prázdnin a organizaci školního roku 2016/2017 v základních školách, středních školách, základních uměleckých školách a konzervatořích.

Mgr. Šárka Szlaurová - 1.6.2016
Přílohy:    Ikona - stáhnout soubor
Nalezeno: 36 záznamů. Zobrazeno: 31 - 36    Stránka:  1  2  3  4
Logo STaRS Městská knihovna Třinec - Logo Region Forum - Těšínské slezsko Euroregion - Těšínské slezsko Logo Czechpointu
 EVROPSKÁ 
 DATABANKA 
Město Třinec na facebooku