RYCHLÁ NAVIGACE: Úvodní stránka Šipka Město
Aktuality

Detail aktualityČVN
28

Děti dostanou za vysvědčení volňásky na koupaliště


Příjemnou odměnu dostanou na závěr školního roku všichni třinečtí školáci a předškoláci. Za celoroční píli obdrží společně s vysvědčením od města Třince jednorázovou volnou vstupenku na letní koupaliště v areálu STaRS, kterou mohou využít v průběhu celých prázdnin. „Chceme potěšit a odměnit děti malým dárkem za vysvědčení. Doufám, že prázdniny budou plné sluníčka, aby si děti volňásky co nejdříve užily,“ řekla starostka města Věra Palkovská.

Volné vstupenky čekají na více než 4 tisíce dětí navštěvujících základní a mateřské školy zřizované městem Třinec, včetně Církevní ZŠ a MŠ, dále SŠ, ZŠ a MŠ na ulici Jablunkovské a žáků nižších ročníků gymnázia. Na volňásky se mohou těšit také uživatelé denního stacionáře Paprsek a dětské skupiny Pampeliška. Vstupenky jsou platné až do 31. srpna.

Pozor! Děti ze ZŠ Koperníkova, kterým z provozních důvodů skončil školní rok už v úterý 27. června, si mohou vstupenku vyzvednout během prázdnin na sekretariátu školy, a to každý všední den od 6 do 12 hodin, s výjimkou týdne od 3. do 7. července.


Vložil:Mgr. Šárka Szlaurová
Vloženo:28.6.2017 15:14
Zobrazovat do:  21.7.2017 23:59   stop
Logo STaRS Městská knihovna Třinec - Logo Region Forum - Těšínské slezsko Euroregion - Těšínské slezsko Logo Czechpointu
 EVROPSKÁ 
 DATABANKA 
Město Třinec na facebooku